Aktualności
Kreatywny Dzień Dziecka w Gminie Sułkowice
12-06-2026 08:43:14
Za nami trzy dni pełne kreatywności, nauki i świetnej zabawy w ramach zadania pn. „Kreatywny Dzień Dziecka w Gminie Sułkowice”!
Pierwszego dnia gościliśmy firmę Dzikipatyk, która poprowadziła warsztaty ceramiczne. Dzieci miały okazję rozwijać swoją wyobraźnię i zdolności manualne, tworząc wyjątkowe prace, z których mogą być naprawdę dumne.
Drugiego dnia uczestnicy odkrywali fascynujący świat eksperymentów podczas warsztatów przygotowanych przez firmę ChemicAl World. Była to doskonała okazja do połączenia nauki z zabawą, a na zakończenie każdy mógł samodzielnie przygotować własną sól do kąpieli.
Ostatni dzień należał do pani Eweliny z Edukacji na Talerzu, która zabrała młodych uczestników w kulinarną podróż pełną smaków. Dzieci przygotowywały własne pizze i burgery, a największą frajdą było oczywiście skosztowanie samodzielnie wykonanych przysmaków.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, zaangażowanie i mnóstwo pozytywnej energii. Dziękujemy również naszym prowadzącym za inspirujące zajęcia i stworzenie wyjątkowej atmosfery podczas każdego z warsztatów. Cieszymy się, że wspólnie mogliśmy stworzyć tyle pięknych wspomnień.
Patronat Honorowy Marszałka Województwa Małopolskiego Łukasza Smółki
Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego