pomoc świąteczna grafika

 

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, Gmina Sułkowice po raz kolejny postanowiła zorganizować pomoc dla najbardziej potrzebujących rodzin zamieszkujących naszą Gminę. Główną ideą wsparcia będzie dotarcie do Mieszkańców, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, których nie stać na godne i radosne Święta.

 

W ramach akcji „Pomoc Świąteczna” zorganizowane zostaną paczki świąteczne, w których znajdą się artykuły spożywcze oraz chemia gospodarcza. Pragniemy, aby zaoferowana pomoc, była dla każdej z rodzin prawdziwym prezentem i pomogła przeżyć te święta bez codziennych trosk.

 

Paczki zostaną przygotowane we współpracy ze szkołami i przedszkolami działającymi na terenie naszej Gminy, które przygotują posiłki (pierogi i krokiety) oraz z jednostkami OSP, które dostarczą je do potrzebujących rodzin wskazanych przez  Ośrodek Pomocy Społecznej w Sułkowicach.

Zainteresowanych chęcią pomocy i włączenia się do Akcji, prosimy o wsparcie działań w formie finansowej i przekazanie darowizny na numer rachunku Urzędu Miejskiego w Sułkowicach: 86 8589 0006 0170 0000 0068 0012, z dopiskiem: ,,Pomoc świąteczna”, w terminie do 30.11.2021 r. W ramach przekazanych środków zakupione zostaną najpotrzebniejsze artykuły.

Serdecznie dziękujemy dotychczasowym sponsorom za wsparcie inicjatywy!