Jesteś mieszkańcem Gminy Sułkowice i masz od 10 do 16 lat? Twoją pasją jest taniec, a przez koronawirusa nie było zbyt dużo okazji by się rozwijać? Prześlij kartę zgłoszenia i skorzystaj z zajęć online oraz treningów indywidualnych!

Klub Sportowy "Kuźnia Tańca" otrzymał środki na organizację bezpłatnych zajęć tanecznych z inicjatywy "Działaj Lokalnie". W ramach projektu, który będzie trwał od czerwca do września 2020 r. odbędzie się 10 bezpłatnych lekcji online oraz 23 h bezpłatnych zajęć indywidualnych (sala w Sułkowickim Ośrodku Kultury). Projekt zakłada szereg warsztatów z tańca współczesnego, jazz'owego i technik street dance'owych, które będą prowadzone przez profesjonalnych instruktorów. Warto też wspomnieć, że to pierwszy projekt z inicjatywy "Działaj lokalnie", który będzie realizowany w Gminie Sułkowice.

Zainteresowaną młodzież prosimy o wysłanie karty zgłoszenia do 10 czerwca 2020 r., na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W razie pytań można dzwonić do koordynatorki projektu, Karoliny Moskal - 790 772 776.

 

Karta zgłoszenia dostępna TUTAJ.

 

"poRUSZAJMYsię" razem w wakacje!